ROHM - SMF17VTFTR - TVS Diode, Unidirectional, 17 V, 27.6 V, SOD-123FL, 2 Pins
Product code:
SMF17VTFTR
Manufacturer: ROHM SEMICONDUCTOR
Manufacturer code: SMF17VTFTR
Product downloads
Specification for ROHM - SMF17VTFTR - TVS Diode, Unidirectional, 17 V, 27.6 V, SOD-123FL, 2 Pins