ROHM - SMF17VTR - TVS Diode, Unidirectional, 17 V, 27.6 V, SOD-123FL, 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: SMF17VTR
Manufacturer: ROHM SEMICONDUCTOR
Manufacturer code: SMF17VTR
Product downloads
Specification for ROHM - SMF17VTR - TVS Diode, Unidirectional, 17 V, 27.6 V, SOD-123FL, 2 Pins