ROHM - SMF18VTFTR - TVS Diode, SMFxxVTF Series, Unidirectional, 18 V, 29.2 V, SOD-123FL, 2 Pins
Product code:
SMF18VTFTR
Manufacturer: ROHM SEMICONDUCTOR
Manufacturer code: SMF18VTFTR
Product downloads
Specification for ROHM - SMF18VTFTR - TVS Diode, SMFxxVTF Series, Unidirectional, 18 V, 29.2 V, SOD-123FL, 2 Pins