ROHM - SMF20VTFTR - TVS Diode, SMFxxVTF Series, Unidirectional, 20 V, 32.4 V, SOD-123FL, 2 Pins
Product code:
SMF20VTFTR
Manufacturer: ROHM SEMICONDUCTOR
Manufacturer code: SMF20VTFTR
Product downloads
Specification for ROHM - SMF20VTFTR - TVS Diode, SMFxxVTF Series, Unidirectional, 20 V, 32.4 V, SOD-123FL, 2 Pins