ROHM - SMF22VTFTR - TVS Diode, SMFxxVTF Series, Unidirectional, 22 V, 35.5 V, SOD-123FL, 2 Pins
Product code:
SMF22VTFTR
Manufacturer: ROHM SEMICONDUCTOR
Manufacturer code: SMF22VTFTR
Product downloads
Specification for ROHM - SMF22VTFTR - TVS Diode, SMFxxVTF Series, Unidirectional, 22 V, 35.5 V, SOD-123FL, 2 Pins