ROHM - SMF24VTFTR - TVS Diode, SMFxxVTF Series, Unidirectional, 24 V, 38.9 V, SOD-123FL, 2 Pins
Product code:
SMF24VTFTR
Manufacturer: ROHM SEMICONDUCTOR
Manufacturer code: SMF24VTFTR
Product downloads
Specification for ROHM - SMF24VTFTR - TVS Diode, SMFxxVTF Series, Unidirectional, 24 V, 38.9 V, SOD-123FL, 2 Pins