ROHM - SMF26VTFTR - TVS Diode, SMFxxVTF Series, Unidirectional, 26 V, 42.1 V, SOD-123FL, 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: SMF26VTFTR
Manufacturer: ROHM SEMICONDUCTOR
Manufacturer code: SMF26VTFTR
Product downloads
Specification for ROHM - SMF26VTFTR - TVS Diode, SMFxxVTF Series, Unidirectional, 26 V, 42.1 V, SOD-123FL, 2 Pins