ROHM - SMF28VTFTR - TVS Diode, SMFxxVTF Series, Unidirectional, 28 V, 45.4 V, SOD-123FL, 2 Pins
Product code:
SMF28VTFTR
Manufacturer: ROHM SEMICONDUCTOR
Manufacturer code: SMF28VTFTR
Product downloads
Specification for ROHM - SMF28VTFTR - TVS Diode, SMFxxVTF Series, Unidirectional, 28 V, 45.4 V, SOD-123FL, 2 Pins