ROHM - SMF30VTFTR - TVS Diode, SMFxxVTF Series, Unidirectional, 30 V, 48.4 V, SOD-123FL, 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: SMF30VTFTR
Manufacturer: ROHM SEMICONDUCTOR
Manufacturer code: SMF30VTFTR
Product downloads
Specification for ROHM - SMF30VTFTR - TVS Diode, SMFxxVTF Series, Unidirectional, 30 V, 48.4 V, SOD-123FL, 2 Pins