LITTELFUSE - SMF4L17A - TVS Diode, SMF4L Series, Unidirectional, 17 V, 27.6 V, SOD-123FL, 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: SMF4L17A
Manufacturer: LITTELFUSE
Manufacturer code: SMF4L17A
Product downloads
Specification for LITTELFUSE - SMF4L17A - TVS Diode, SMF4L Series, Unidirectional, 17 V, 27.6 V, SOD-123FL, 2 Pins