LITTELFUSE - SMF4L22A - TVS Diode, SMF4L Series, Unidirectional, 22 V, 35.5 V, SOD-123FL, 2 Pins
Product code:
SMF4L22A
Manufacturer: LITTELFUSE
Manufacturer code: SMF4L22A
Product downloads
Specification for LITTELFUSE - SMF4L22A - TVS Diode, SMF4L Series, Unidirectional, 22 V, 35.5 V, SOD-123FL, 2 Pins