LITTELFUSE - SMF4L24A - TVS Diode, SMF4L Series, Unidirectional, 24 V, 38.9 V, SOD-123FL, 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: SMF4L24A
Manufacturer: LITTELFUSE
Manufacturer code: SMF4L24A
Product downloads
Specification for LITTELFUSE - SMF4L24A - TVS Diode, SMF4L Series, Unidirectional, 24 V, 38.9 V, SOD-123FL, 2 Pins