LITTELFUSE - SMF4L24CA - TVS Diode, SMF4L Series, Bidirectional, 24 V, 38.9 V, SOD-123FL, 2 Pins
Product code:
SMF4L24CA
Manufacturer: LITTELFUSE
Manufacturer code: SMF4L24CA
Product downloads
Specification for LITTELFUSE - SMF4L24CA - TVS Diode, SMF4L Series, Bidirectional, 24 V, 38.9 V, SOD-123FL, 2 Pins