LITTELFUSE - SMF4L26A - TVS Diode, SMF4L Series, Unidirectional, 26 V, 42.1 V, SOD-123FL, 2 Pins
Product code:
SMF4L26A
Manufacturer: LITTELFUSE
Manufacturer code: SMF4L26A
Product downloads
Specification for LITTELFUSE - SMF4L26A - TVS Diode, SMF4L Series, Unidirectional, 26 V, 42.1 V, SOD-123FL, 2 Pins