LITTELFUSE - SMF4L33CA - TVS Diode, SMF4L Series, Bidirectional, 33 V, 53.3 V, SOD-123FL, 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: SMF4L33CA
Manufacturer: LITTELFUSE
Manufacturer code: SMF4L33CA
Product downloads
Specification for LITTELFUSE - SMF4L33CA - TVS Diode, SMF4L Series, Bidirectional, 33 V, 53.3 V, SOD-123FL, 2 Pins