LITTELFUSE - SMF4L43A - TVS Diode, SMF4L Series, Unidirectional, 43 V, 69.4 V, SOD-123FL, 2 Pins
Product code:
SMF4L43A
Manufacturer: LITTELFUSE
Manufacturer code: SMF4L43A
Product downloads
Specification for LITTELFUSE - SMF4L43A - TVS Diode, SMF4L Series, Unidirectional, 43 V, 69.4 V, SOD-123FL, 2 Pins