LITTELFUSE - SMF4L43CA - TVS Diode, SMF4L Series, Bidirectional, 43 V, 69.4 V, SOD-123FL, 2 Pins
Product code:
SMF4L43CA
Manufacturer: LITTELFUSE
Manufacturer code: SMF4L43CA
Product downloads
Specification for LITTELFUSE - SMF4L43CA - TVS Diode, SMF4L Series, Bidirectional, 43 V, 69.4 V, SOD-123FL, 2 Pins