LITTELFUSE - SMF4L51CA - TVS Diode, SMF4L Series, Bidirectional, 51 V, 82.4 V, SOD-123FL, 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: SMF4L51CA
Manufacturer: LITTELFUSE
Manufacturer code: SMF4L51CA
Product downloads
Specification for LITTELFUSE - SMF4L51CA - TVS Diode, SMF4L Series, Bidirectional, 51 V, 82.4 V, SOD-123FL, 2 Pins