LITTELFUSE - SMF4L64A - TVS Diode, SMF4L Series, Unidirectional, 64 V, 103 V, SOD-123FL, 2 Pins
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
SMF4L64A
Manufacturer: LITTELFUSE
Manufacturer code: SMF4L64A
Product downloads
Specification for LITTELFUSE - SMF4L64A - TVS Diode, SMF4L Series, Unidirectional, 64 V, 103 V, SOD-123FL, 2 Pins