LITTELFUSE - SMF4L64A - TVS Diode, SMF4L Series, Unidirectional, 64 V, 103 V, SOD-123FL, 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: SMF4L64A
Manufacturer: LITTELFUSE
Manufacturer code: SMF4L64A
  • Number of pins
Product downloads
Specification for LITTELFUSE - SMF4L64A - TVS Diode, SMF4L Series, Unidirectional, 64 V, 103 V, SOD-123FL, 2 Pins