LITTELFUSE - SMF4L70A - TVS Diode, SMF4L Series, Unidirectional, 70 V, 113 V, SOD-123FL, 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: SMF4L70A
Manufacturer: LITTELFUSE
Manufacturer code: SMF4L70A
Product downloads
Specification for LITTELFUSE - SMF4L70A - TVS Diode, SMF4L Series, Unidirectional, 70 V, 113 V, SOD-123FL, 2 Pins