LITTELFUSE - SMF4L85A - TVS Diode, SMF4L Series, Unidirectional, 85 V, 137 V, SOD-123FL, 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: SMF4L85A
Manufacturer: LITTELFUSE
Manufacturer code: SMF4L85A
  • Number of pins
This combination does not exist.
Add to Cart
Product downloads
Specification for LITTELFUSE - SMF4L85A - TVS Diode, SMF4L Series, Unidirectional, 85 V, 137 V, SOD-123FL, 2 Pins