ROHM - SMF7V5TFTR - TVS Diode, SMFxxVTF Series, Unidirectional, 7.5 V, 12.9 V, SOD-123FL, 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: SMF7V5TFTR
Manufacturer: ROHM SEMICONDUCTOR
Manufacturer code: SMF7V5TFTR
Product downloads
Specification for ROHM - SMF7V5TFTR - TVS Diode, SMFxxVTF Series, Unidirectional, 7.5 V, 12.9 V, SOD-123FL, 2 Pins