BOURNS - SMLJ22A-Q - TVS Diode, SMLJ Series, Unidirectional, 22 V, 35.5 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: SMLJ22A-Q
Manufacturer: BOURNS
Manufacturer code: SMLJ22A-Q
  • Number of pins
This combination does not exist.
Add to Cart
Product downloads
Specification for BOURNS - SMLJ22A-Q - TVS Diode, SMLJ Series, Unidirectional, 22 V, 35.5 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins