BOURNS - SMLJ30CA - TVS Diode, SMLJ Series, Bidirectional, 30 V, 48.4 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
SMLJ30CA
Manufacturer: BOURNS
Manufacturer code: SMLJ30CA
Product downloads
Specification for BOURNS - SMLJ30CA - TVS Diode, SMLJ Series, Bidirectional, 30 V, 48.4 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins