BOURNS - SMLJ33A-Q - TVS Diode, SMLJ Series, Unidirectional, 33 V, 53.3 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: SMLJ33A-Q
Manufacturer: BOURNS
Manufacturer code: SMLJ33A-Q
Product downloads
Specification for BOURNS - SMLJ33A-Q - TVS Diode, SMLJ Series, Unidirectional, 33 V, 53.3 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins