BOURNS - SMLJ36CA - TVS Diode, SMLJ Series, Bidirectional, 36 V, 58.1 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: SMLJ36CA
Manufacturer: BOURNS
Manufacturer code: SMLJ36CA
Product downloads
Specification for BOURNS - SMLJ36CA - TVS Diode, SMLJ Series, Bidirectional, 36 V, 58.1 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins