ON SEMICONDUCTOR - SMS15T1G - TVS Diode, SMS05C Series, Unidirectional, 15 V, 29 V, SC-74, 6 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: SMS15T1G
Manufacturer: ON SEMICONDUCTOR
Manufacturer code: SMS15T1G
  • Number of pins
This combination does not exist.
Add to Cart
Product downloads
Specification for ON SEMICONDUCTOR - SMS15T1G - TVS Diode, SMS05C Series, Unidirectional, 15 V, 29 V, SC-74, 6 Pins