LITTELFUSE - SPHV36-01ETG-C - TVS Diode, SPA SPHV-C Series, Bidirectional, 36 V, 65 V, SOD-882, 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: SPHV36-01ETG-C
Manufacturer: LITTELFUSE
Manufacturer code: SPHV36-01ETG-C
  • Number of pins
This combination does not exist.
Add to Cart
Product downloads
Specification for LITTELFUSE - SPHV36-01ETG-C - TVS Diode, SPA SPHV-C Series, Bidirectional, 36 V, 65 V, SOD-882, 2 Pins