LITTELFUSE - SRDA3.3-4BTG - ESD Protection Device, 17.7 V, SOIC, 8 Pins, 3.3 V, SPA SRDA3.3 Series
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: SRDA3.3-4BTG
Manufacturer: LITTELFUSE
Manufacturer code: SRDA3.3-4BTG
  • Number of pins
This combination does not exist.
Add to Cart
Product downloads
Specification for LITTELFUSE - SRDA3.3-4BTG - ESD Protection Device, 17.7 V, SOIC, 8 Pins, 3.3 V, SPA SRDA3.3 Series