STMICROELECTRONICS - STIEC45-24AS - TVS Diode, Transil STIEC45 Series, Unidirectional, 24 V, 42 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: STIEC45-24AS
Manufacturer: STMicroelectronics
Manufacturer code: STIEC45-24AS
  • Number of pins
This combination does not exist.
Add to Cart
Product downloads
Specification for STMICROELECTRONICS - STIEC45-24AS - TVS Diode, Transil STIEC45 Series, Unidirectional, 24 V, 42 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins