LITTELFUSE - SZ1SMA48CAT3G - TVS Diode, SZ1SMA Series, Bidirectional, 48 V, 77.4 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: SZ1SMA48CAT3G
Manufacturer: LITTELFUSE
Manufacturer code: SZ1SMA48CAT3G
  • Number of pins
This combination does not exist.
Add to Cart
Product downloads
Specification for LITTELFUSE - SZ1SMA48CAT3G - TVS Diode, SZ1SMA Series, Bidirectional, 48 V, 77.4 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins