Lamp: working; 6500K; IP30; Mechanical resistance: IK07; -10÷40°C
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
TOWER 5 CONNECT
Manufacturer: SCANGRIP
Manufacturer code: TOWER 5 CONNECT
Product downloads
Specification for Lamp: working; 6500K; IP30; Mechanical resistance: IK07; -10÷40°C
| Supply voltage | 18V DC |
| Operating temperature | -10...40°C |
| IP rating | IP30 |
| Maximum power | 45W |
| Type of lamp | working lamp |
| Colour temperature | 6500K |
| Mechanical impact resistance | IK07 |
| number of operation modes | 2 |