LITTELFUSE - TP5KP24A - TVS Diode, TP5KP Series, Unidirectional, 24 V, 38.9 V, P600, 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: TP5KP24A
Manufacturer: LITTELFUSE
Manufacturer code: TP5KP24A
  • Number of pins
This combination does not exist.
Add to Cart
Product downloads
Specification for LITTELFUSE - TP5KP24A - TVS Diode, TP5KP Series, Unidirectional, 24 V, 38.9 V, P600, 2 Pins