LITTELFUSE - TP5KP24A - TVS Diode, TP5KP Series, Unidirectional, 24 V, 38.9 V, P600, 2 Pins
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
TP5KP24A
Manufacturer: LITTELFUSE
Manufacturer code: TP5KP24A
Product downloads
Specification for LITTELFUSE - TP5KP24A - TVS Diode, TP5KP Series, Unidirectional, 24 V, 38.9 V, P600, 2 Pins