LITTELFUSE - TPSMD36A - TVS Diode, TPSMD Series, Unidirectional, 36 V, 58.1 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
TPSMD36A
Manufacturer: LITTELFUSE
Manufacturer code: TPSMD36A
Product downloads
Specification for LITTELFUSE - TPSMD36A - TVS Diode, TPSMD Series, Unidirectional, 36 V, 58.1 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins