LITTELFUSE - TPSMD36A - TVS Diode, TPSMD Series, Unidirectional, 36 V, 58.1 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: TPSMD36A
Manufacturer: LITTELFUSE
Manufacturer code: TPSMD36A
  • Number of pins
This combination does not exist.
Add to Cart
Product downloads
Specification for LITTELFUSE - TPSMD36A - TVS Diode, TPSMD Series, Unidirectional, 36 V, 58.1 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins