ROHM - VS10VUA1LAMTFTR - TVS Diode, VSxxVUA1LAMTF Series, Unidirectional, 10 V, 17 V, SOD-128, 2 Pins
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
VS10VUA1LAMTFTR
Manufacturer: ROHM SEMICONDUCTOR
Manufacturer code: VS10VUA1LAMTFTR
Product downloads
Specification for ROHM - VS10VUA1LAMTFTR - TVS Diode, VSxxVUA1LAMTF Series, Unidirectional, 10 V, 17 V, SOD-128, 2 Pins