ROHM - VS11VUA1LAMTFTR - TVS Diode, VSxxVUA1LAMTF Series, Unidirectional, 11 V, 18.2 V, SOD-128, 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: VS11VUA1LAMTFTR
Manufacturer: ROHM SEMICONDUCTOR
Manufacturer code: VS11VUA1LAMTFTR
Product downloads
Specification for ROHM - VS11VUA1LAMTFTR - TVS Diode, VSxxVUA1LAMTF Series, Unidirectional, 11 V, 18.2 V, SOD-128, 2 Pins