ROHM - VS14VUA1LAMTFTR - TVS Diode, VSxxVUA1LAMTF Series, Unidirectional, 14 V, 23.2 V, SOD-128, 2 Pins
Product code:
VS14VUA1LAMTFTR
Manufacturer: ROHM SEMICONDUCTOR
Manufacturer code: VS14VUA1LAMTFTR
Product downloads
Specification for ROHM - VS14VUA1LAMTFTR - TVS Diode, VSxxVUA1LAMTF Series, Unidirectional, 14 V, 23.2 V, SOD-128, 2 Pins