ROHM - VS15VUA1LAMTFTR - TVS Diode, VSxxVUA1LAMTF Series, Unidirectional, 15 V, 24.4 V, SOD-128, 2 Pins
Product code:
VS15VUA1LAMTFTR
Manufacturer: ROHM SEMICONDUCTOR
Manufacturer code: VS15VUA1LAMTFTR
Product downloads
Specification for ROHM - VS15VUA1LAMTFTR - TVS Diode, VSxxVUA1LAMTF Series, Unidirectional, 15 V, 24.4 V, SOD-128, 2 Pins