ROHM - VS16VUA1LAMTFTR - TVS Diode, VSxxVUA1LAMTF Series, Unidirectional, 16 V, 26 V, SOD-128, 2 Pins
Product code:
VS16VUA1LAMTFTR
Manufacturer: ROHM SEMICONDUCTOR
Manufacturer code: VS16VUA1LAMTFTR
Product downloads
Specification for ROHM - VS16VUA1LAMTFTR - TVS Diode, VSxxVUA1LAMTF Series, Unidirectional, 16 V, 26 V, SOD-128, 2 Pins