ROHM - VS26VUA1LAMTFTR - TVS Diode, VSxxVUA1LAMTF Series, Unidirectional, 26 V, 42.1 V, SOD-128, 2 Pins
Product code:
VS26VUA1LAMTFTR
Manufacturer: ROHM SEMICONDUCTOR
Manufacturer code: VS26VUA1LAMTFTR
Product downloads
Specification for ROHM - VS26VUA1LAMTFTR - TVS Diode, VSxxVUA1LAMTF Series, Unidirectional, 26 V, 42.1 V, SOD-128, 2 Pins