ROHM - VS28VUA1LAMTFTR - TVS Diode, VSxxVUA1LAMTF Series, Unidirectional, 28 V, 45.4 V, SOD-128, 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: VS28VUA1LAMTFTR
Manufacturer: ROHM SEMICONDUCTOR
Manufacturer code: VS28VUA1LAMTFTR
  • Number of pins
This combination does not exist.
Add to Cart
Product downloads
Specification for ROHM - VS28VUA1LAMTFTR - TVS Diode, VSxxVUA1LAMTF Series, Unidirectional, 28 V, 45.4 V, SOD-128, 2 Pins