ROHM - VS28VUA1LAMTFTR - TVS Diode, VSxxVUA1LAMTF Series, Unidirectional, 28 V, 45.4 V, SOD-128, 2 Pins
Product code:
VS28VUA1LAMTFTR
Manufacturer: ROHM SEMICONDUCTOR
Manufacturer code: VS28VUA1LAMTFTR
Product downloads
Specification for ROHM - VS28VUA1LAMTFTR - TVS Diode, VSxxVUA1LAMTF Series, Unidirectional, 28 V, 45.4 V, SOD-128, 2 Pins