ROHM - VS3V3BA1EST15R - ESD Protection Device, 8 V, DSN0603, 2 Pins, 3.3 V, 100 mW
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: VS3V3BA1EST15R
Manufacturer: ROHM SEMICONDUCTOR
Manufacturer code: VS3V3BA1EST15R
Product downloads
Specification for ROHM - VS3V3BA1EST15R - ESD Protection Device, 8 V, DSN0603, 2 Pins, 3.3 V, 100 mW