VSK-S5-3R3UA-T
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
3.0
Product code:
VSK-S5-3R3UA-T
Manufacturer: BEL
Manufacturer code: VSK-S5-3R3UA-T
Specification for VSK-S5-3R3UA-T
| Output current | 1.25A |
| Power | 5W |
| Operating temperature | -25...70°C |
| Output voltage | 3.3V |
| Insulation voltage | 4kV |
| Efficiency | 66% |
| Number of outputs | 1 |
| Electrical connection | screw, terminal block |