Product code: WAKROKPL10MINI
Manufacturer: SONEL
Manufacturer code: WAKROKPL10MINI
  • Colour
  • Colour
  • Current rating
  • Quantity in package
  • Rated voltage
  • Conform to the norm
  • Conform to the norm
  • Grip capacity
  • Type of test accessories
This combination does not exist.
Add to Cart
Specification for Crocodile clip; 10A; black,red; Grip capac: max.8mm; 1kV; 2pcs.
Colour black, red
Current rating 10A
Quantity in package 2pcs.
Rated voltage 1kV
Conform to the norm CAT III 1000V, EN 61010
Grip capacity max. 8mm