Product code: WAPRZ002YEBBF10
Manufacturer: SONEL
Manufacturer code: WAPRZ002YEBBF10
  • Colour
  • Contact material
  • Wire insulation material
  • Cable length
  • Current rating
  • Rated voltage
  • Conform to the norm
  • Type of test accessories
This combination does not exist.
Add to Cart
Specification for Test lead; 10A; 4mm banana plug-4mm banana plug; 1x fuse; Len: 2m
Colour yellow
Contact material nickel
Wire insulation material PVC
Cable length 2m
Current rating 10A
Rated voltage 1kV