Wire; Li-2YCYv; 3x2x0,22mm2; tinned copper braid; PVC; black; 50V
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
0031351
Tootja: LAPP KABEL
Tootja tootekood: 0031351
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Wire; Li-2YCYv; 3x2x0,22mm2; tinned copper braid; PVC; black; 50V
| Operating temperature | -5...70°C |
| Core structure | stranded |
| Kind of core | Cu |
| Cable features | twisted pair conductors |
| Number of cores | 6 |
| Wire insulation material | PVC |
| Rated voltage | 50V |
| Cable external diameter | 8.7mm |
| Insulation colour | black |
| Cable application | control for machines, data transmission, indoor, industrial applications, outdoor, RS422, RS485 |
| Type of wire | data transmission |
| Shield structure | tinned copper braid |
| Core marking | colours without colour repetition |
| Earth core | without earth core |
| CPR standard | no classification |